• 531 564 451
 • pon - pt 09:00 - 17:00

case studies

Rezultaty, które mówią same za siebie

Przedstawiamy pięć dowodów, że inwestycja w SEO, to prawdopodobnie doskonały pomysł również dla Twojego biznesu.
Jesteśmy Chłopaki od internetu i sprawiamy, że SEO staje się rentowne!
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
223% wzrost liczby nowych użytkowników w pierwszych 3 miesiącach
423% wzrost liczby transakcji w pierwszych 3 miesiącach
600% wzrost przychodów w pierwszych 3 miesiącach
wearethecoffee.com - rozpoczęcie współpracy w marcu 2019

Kochasz kawę? Bo my tak!

Przedstawiamy wearethecoffee.com, prawdopodobnie najlepszy sklep ze szlachetnymi, palonymi z miłością ziarnami i kapsułkami wypełnionymi kawową dobrocią.

Sklep kawowych zapaleńców Marcina i Pawła, zajmujących się, nie tylko sprzedażą, ale i produkcją szerokiego asortymentu kaw tradycyjnych oraz tak zwanej „nowej kawy” w kapsułkach, wymagał wsparcia prowadzonych z sukcesami, kampanii płatnych, ruchem organicznym. Bardzo proszę…

 • Zaczynamy! Na pierwszy ogień bierzemy analizę otoczenia i badania fraz kluczowych, używanych przez kupujących użytkowników i największych graczy na rynku.
 • Poprawna diagnoza jest na wagę złota! W ramach audytu on-page i analizy profilu linków wytypowaliśmy obszary wymagające największej uwagi i troski.
 • Im dalej, tym ciekawiej! Implementujemy zalecenia optymalizacyjne, w wytypowanych wcześniej obszarach. Korygujemy błędy w kodzie oraz strukturze witryny, Tworzymy treści kochane przez użytkowników i wyszukiwarki.
 • Dalej klasyka! Tworzymy skuteczne kampanie linkbuildingowe, monitorujemy i wspieramy zmiany w witrynie. Wszystko to doprawione monitoringiem ilości i jakości ruchu, pozycji w wyszukiwarce newralgicznych fraz kluczowych.
 • Byłbym zapomniał! Wspieramy bezpieczną migrację na nowy skrypt e-commerce.
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
400% wzrost przychodów w 12 miesięcy
+ 600% wzrost liczby nowych użytkowników
1200% wzrost liczby sesji
mojgolab.pl - rozpoczęcie współpracy w czerwcu 2018

Wysokie loty to tutaj codzienność!

Z dumą prezentujemy sklep skrzydlatych championów mojgolab.pl, gdzie rasowe gołębie nabierają supermocy.

Mój gołąb to oczko w głowie Agnieszki, która dokłada wszelkich starań, aby pasjonaci gołębi sportowych, mogli karmić i suplementować swoje ptaszyny tym, co najlepsze. Szeroki asortyment, świetne ceny, uczciwe rekomendacje. Szacunek! Jeżeli znasz kogoś, kto zna kogoś, kto hoduje gołębie, możesz śmiało polecać.

 • Do biegu, gotowi, start! Świetna komunikacja z inwestorem oraz rekonesans, który prowadzimy na forach internetowych plus YouTube, pozwalają nam zrozumieć niszę, pojęcia stosowane przez potencjalnych klientów i kluczowe osoby na rynku.
 • Sukces marketingu cyfrowego zależy od Diagnozy! Poprzez dokładne zbadanie mocnych i słabych stron witryny, jak również profilu linków, już na początku dowiadujemy się, co jest ważne, a co ważniejsze.
 • Do roboty! Poprawiamy błędy w kodowaniu i strukturze strony oraz tworzymy treści, które będą popularne zarówno wśród użytkowników, jak i w wyszukiwarkach.
 • Cisza, spokój nic, się nie dzieje! Dział sprzedaży pomaga klientom, magazyn wysyła coraz więcej paczek, a my w tle budujemy linki z popularnych stron internetowych, wprowadzamy i monitorujemy zmiany na stronie, aby upewnić się, że w Google radzi sobie doskonale.
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
+ 850% wzrost liczby nowych użytkowników w 12 miesięcy
265% wydłużenie średniego czasu trwania sesji w 12 miesięcy
TOP 5 doradca kredytowy Wrocław po 16 miesiącach
jacekcieszko.pl - rozpoczęcie współpracy w grudniu 2019

Wszechmocny doradca kredytowy!

Pan Jacek z jacekcieszko.pl temat kredytów ma rozpracowany niczym my keyword research — znakomicie.

Nie ukrywamy, było ciężko. Obiecaliśmy pierwszą stronę na „doradca kredytowy Wrocław” w ciągu 12 miesięcy. Dowieźliśmy TOP 5 po 16 miesiącach, ale honorowo, 4 miesiące pracowaliśmy w gratisie.

 • Primo! Zapoznajemy się z branżą, poznajemy fachowe oraz potoczne słownictwo stosowane przez doradców kredytowych i ich klientów.
 • Secundo! Analizujemy serwis i dokonujemy korekty błędów w kodzie oraz strukturze witryny. Modyfikujemy treści, prowadzimy kampanię linkbuildingową.
 • Tertio! Tworzymy nowe bardziej zoptymalizowane treści, ponownie analizujemy, ponownie wprowadzamy zmiany, jednym słowem – pracujemy.
 • Quarto! Powtarzamy powyższe, powtarzamy, ponownie powtarzamy… Tak jak wspominaliśmy, to był trudny przypadek, którym prawdopodobnie nie powinniśmy się chwalić, ale trudne przypadki to również część SEO, więc w sumie, dlaczego nie?
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
300% wzrost liczby użytkowników w 10 miesięcy
+ 500% wzrost liczby nowych uzytkowników w 10 miesięcy
860% wzrost liczby nowych użytkowników w 3miesiące
hejo.tv & govod.tv - rozpoczęcie współpracy w czerwcu 2020

Każdy się tu głowi, jak to się robi? A robi się to tak!

Taka sytuacja. Dzwoni telefon. Znowu fundacja, tym razem Konrad na linii i mówi:

– Jerzy, musicie wbić do TOP 3 na „filmy online”, „seriale online” i „telewizja online”.
– Co? Przecież te frazy to jest jakiś kosmos.
– Tak, ale tylko wy jesteście w stanie to zrobić.

Z tego, co wiem, dzwonił do kilku innych agencji, ale chyba nikt rękawic nie podjął…

 • Po 3 miesiącach dowozimy pozycję #1 dla fraz „filmy online” i „seriale online” serwisem govod.tv. Po 8 miesiącach hejo.tv zdobywa pozycję #1 dla frazy „seriale online”.
 • W ciągu pierwszych 90 dni serwis govod.tv zanotował 1.2 mln wizyt i 7,98 mln kliknięć w wynikach wyszukań. Przy okazji i zupełnie niechcący, spuściliśmy srogie lanie serwisom: vod.pl, player.pl, canalplus.pl, cda.pl, vod.tvp.pl.
 • Jesteśmy pasjonatami SEO, a ten projekt był doskonałą okazją do wykazania się naszą biegłością w tej dziedzinie. Mogliśmy w pełni wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, a rezultaty przerosły nasze oczekiwania.
 • Musieliśmy znaleźć odpowiednią równowagę pomiędzy kreatywnością a skutecznością, aby uzyskać pożądane rezultaty, a wysiłek z pewnością się opłacił.
 • Nasz zespół pracował bez wytchnienia>, aby zapewnić sukces projektowi i jesteśmy naprawdę dumni z tego, co udało nam się osiągnąć.
 • Co i jak robiliśmy? O tym cicho sza, ale jeżeli masz niemożliwy temat i walizkę pieniędzy. Bardzo proszę…
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
25.000 wzrost liczby nowych użytkowników w 12 miesięcy
20% zmniejszenie współczynnika odrzuceń
1532 rezerwacji więcej w pierwszych 12 miesiącach
carfree.pl - rozpoczęcie współpracy w lutym 2021

Wyścig o klienta, pośród pandemicznych obostrzeń!

Poznaj carfree.pl jedną z największych sieci wypożyczalni w Polsce. Zapewnienie klientów dla 24 oddziałów, zlokalizowanych w największych polskich miastach to nie lada wyzwanie.

Z Panem Adrianem, współpracę rozpoczęliśmy, w trudnym okresie restrykcji, które okazały się zabójcze dla wielu firm, a carfree.pl przyniosły, drastyczne spadki liczby rezerwacji. Celem było wsparcie, ruchu płatnego i przywrócenie wartości zamówień generowanych przez ruch organiczny do poziomu z referencyjnego roku 2019.

 • Zajmujemy pozycje startowe! W przypadku carfree.pl proces pozyskiwania wiedzy o funkcjonowaniu branży oraz analiza taktyk stosowanych przez konkurencję trwał prawie 90 dni. Wielogodzinne rozmowy z inwestorem pozwoliły nam ustalić skuteczną strategię.
 • Start! Rozpoczynamy od pełnego audytu on-page i off-page, generujemy zalecenie optymalizacyjne dla zespołów równolegle pracujących nad rozwojem serwisu oraz na bieżąco monitorujemy wprowadzane zmiany.
 • To jest długa droga! Wywracamy do góry nogami dotychczasową strategię budowy profilu linków, opartą na zasadzie ilość ponad jakość.
 • Kluczowe parametry! W sposób ciągły monitorujemy, dynamicznie zmieniającą się sytuację, Google Search Console i Analytics stają się naszymi wirtualnymi domami.
 • Wielkość serwisu, błędy w strukturze, kanibalizacja fraz lokalnych przez stronę główną, ale również prowadzone w sposób ciągły, zmiany w głębokim kodzie serwisu, realizowane przez kilka niezależnych zespołów. Wyzwań było i jest co niemiara, ale efekty wynagradzają, ilość pracy i stresu.

Znasz to uczucie?

Chcesz być wszędzie, ale brakuje czasu?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

 • Od zarządzania social media,
 • przez dobre SEO,
 • aż po tworzenie angażującego contentu.
 • Zajmiemy się wszystkim, co digital.

Daj nam znać, jeśli jesteś gotów na przyspieszenie!