Witaj!Jeżeli czytasz te słowa to prawdopodobnie zaciekawiła Cię nasza nowa oferta linkbuildingu dedykowanego.

Być może zaintrygowała Cię nazwa lub relatywnie wyższa kwota inwestycji, którą należy przeznaczyć na zaimplementowanie tych rozwiązań dla twojej strony.

Jeśli jesteś osobą racjonalną i korzystałeś z naszych usług na allegro, to przypuszczalnie zadajesz sobie pytanie...


Skoro moja witryna osiągnęła doskonałe rezultaty przy pomocy pakietu EDU czy profili to dlaczego miałbym inwestować, dużo wyższą kwotę w linkbuilding dedykowany?Być może do tej pory twoja witryna nie osiągnęła jeszcze rezultatów jakich oczekiwałeś i zastanawiasz się...


Czy jeżeli skorzystam z rozwiązań dedykowanych, zrealizuję cele jakie postawiłem mojej stronie? Czy faktycznie ich potrzebuję?


Obiecuję że wkrótce odpowiemy na powyższe oraz wiele innych pytań, jakie mogły się pojawić w twojej głowie.

Stawiamy na pełną jawność, zależy nam abyś jak każdy z naszych klientów, dysponował pełnym zestawem informacji, niezbędnych do podjęcia świadomej decyzji.

Pozwól jednak, iż zanim wprowadzimy cię w szczegóły techniczne, proponowanej Tobie, a dedykowanej potrzebom twojej strony usługi budowy profilu linków, opowiemy Tobie pewną historię…

Poznaj Wiktora.Wiktor od kilku lat prowadzi sklep z elementami wyposażenia wnętrz w jednym z Wojewódzkich miast w Zachodniej Polsce.

Ponieważ, jego lokalny biznes rozwijał się dobrze, postanowił poszerzyć grono klientów i rozpocząć sprzedaż w internecie.


Tyle się przecież słyszy, że internet to przyszłość...Wiktor postanowił działać, przejrzał oferty popytał wśród znajomych i szybko wybrał firmę, która błyskawicznie stworzyła dla niego stronę internetową oraz fanpage na facebooku.

Wiktor był zachwycony, życie było piękne, a przyszłość rysowała się w jasnych barwach, w myślach wydawał już pieniądze jakie zarobi dzięki swojemu internetowemu przedsięwzięciu.Szybko okazało się, że na nową wspaniałą stronę nikt nie wchodzi. Najpiękniejsza nawet strona, nie będąca wysoko w google, jest niczym sklep przy zamkniętej autostradzie - nikt w nim nie kupuje.

Entuzjazm Wiktora odrobinę osłabł, ale ponieważ nie należy on do ludzi, którzy szybko rezygnują, postanowił, że się nie podda.

Na początek rzucił się na płatną reklamę w google oraz na Facebooku, wszak tutaj płaci tylko za kliknięcie w reklamę. Dodatkowo dostał darmowy kupon do wykorzystania na pierwszą kampanię. To musi być to - pomyślał. Niestety, darmowy kupon o wartości 200zł wykorzystał w ciągu 3 dni i nie zanotował nawet jednej sprzedaży.

Wtedy po raz pierwszy usłyszał o pozycjonowaniu, kolejni guru obiecywali darmowy ruch na stronie. Wystarczyło stworzyć bloga, od czasu do czasu napisać jakiś artykuł i dodawać stronę do katalogów.Wiktor rzucił się w wir pracy, pisał artykuły, dodawał stronę do darmowych katalogów, ruch na stronie się nie zwiększał…


“Nie poddam się - jeśli chcę zarabiać najpierw muszę zainwestować”I Wiktor inwestował... naprawdę inwestował. Kupował kolejne programy do katalogowania, postowania na forach, komentowania na YT i Facebook’u oraz generowania treści, a także spinnery, serwery VPN do programów, proxy… ciągle nic.

Po kilku miesiącach przyszedł czas na podsumowanie… Pieniądze jakie “inwestował” w kolejne programy i infrastrukturę oraz czas jaki poświęcał codziennie na żmudną naukę obsługi tych cudownych rozwiązań sprawił, że jego do tej pory świetnie prosperujący biznes zaczął podupadać. Nadążanie za ciągle zmieniającymi się algorytmami wydawało się byc ponad jego siły.

Ciągły brak czasu oraz stres wywoływany obawą przed złapaniem filtra od google sprawił, że zaczęły cierpieć również relacje z najbliższymi.

Wiktor zrozumiał, że potrzebuje profesjonalnej pomocy. Zaczął rozglądać się za agencją, która mogłaby zająć się pozycjonowaniem jego strony tak, aby on mógł się zająć swoim stacjonarnym sklepem oraz znowu mieć czas dla rodziny.W skrzynce mailowej odgrzebał maile od agencji, których przez te kilka miesięcy odkąd założył stronę nazbierało się całkiem sporo. Skontaktował sie z kilkoma firmami, tym razem jednak odrobił lekcję i przed podjęciem decyzji przeszukał internet.

To co go niepokoiło najbardziej to fakt, że miał oddać całkowitą kontrolę nad swoją stroną. Umowy jakie miał zawrzeć były bardzo, ale to bardzo złożone, co więcej miały być zawierane na kilkadziesiąt mięsięcy - zupełnie jak te na telefon czy telewizję satelitarną. Dodatkowo naczytał się sporo o nieuczciwych praktykach wielu firm.

Postanowił zaryzykować ostatni raz, kupił na allegro nasz pakiet 100EDU, po kilku tygodniach zobaczył niewielkie efekty i postanowił się z nami skontaktować.

Powiedział nam o swoich wątpliwościach i zapytał czy możemy coś zaproponować. Coś co nie wiązało by go wieloletnią umową, ale jednocześnie zapewniało tą samą jakość - odciążając go tak, aby wreszcie znów miał czas na to co najważniejsze rodzina i biznes.

I szczerze - nie mogliśmy...Ale pomysł nas zaintrygował... stworzyć rozwiązanie, pozwalające na budowę profilu linków równie skuteczne jak te oferowane klientom kontraktowym, ale jednocześnie niewymagające podpisywania umów oraz zostawiające kontrolę nad witryną w rękach właściciela.

Rzuciliśmy się w wir pracy i po kilkunastu tygodniach zaproponowaliśmy Wiktorowi rozwiązanie jego bolączek - nasz linkbuilding dedykowany.

The best of both worlds...

Postanowił spróbować... Kupił i opłacił proponowany pakiet - który wtedy nawet nie miał nazwy :) - nastepnie wybrał 9 fraz od 80 do 800k wyników i zgodnie z obietnicą zapomniał o pozycjonowaniu, by zająć się tym co w jego życiu najważniejsze...

W 24 godziny rozpoczęliśmy praceNa podstawie dostarczonych przez Wiktora fraz przygotowaliśmy unikalne treści - artykuły od 500 do 1000 znaków wzbogacone o zdjęcia oraz filmy wideo związane z tematyką fraz kluczowych. Przeanalizowaliśmy także profil linków, określiliśmy słabe oraz mocne strony i na tej podstawie:

 • Wybraliśmy typy linków niezbędne z punktu widzenia braków w profilu linków.
 • Wyszukaliśmy domeny z PR 2 do 9 pozwalające na umieszczanie linków.
 • Domeny przefiltrowaliśmy wg kryterium posiadania stron pozwalających na dodanie linków niezbędnych z punktu widzenia profilu strony Wiktora.
 • Otrzymaną w powyższym kroku listę przefiltrowaliśmy biorąc pod uwagę: PR, maksymalna liczbę linków wychodzących, odpowiedni atrybut dofollow / nofollow.

Rozpoczęliśmy strategiczne i stopniowe dodawanie linków w otoczeniu unikalnych treści na wytypowanych wg powyższych kryteriów stronach docelowych, dorzucając szczyptę "wiedzy tajemnej".

Dobrze, ale jakie uzyskaliście efekty?

Rezultaty naszej pracy.

W okresie od 30.05.2015 do 11.07.2015 odnotowaliśmy następujący wpływ naszych działan na stronę Wiktora:

 • Wzrost pozycji w ahrefs rank o 20mln pozycji!
 • Aktualny URL Rating 39!
 • Aktualny Domain Rating 40!
 • 555 linków przychodzących z 186 domen i 179 IP!
 • 7 z 10 fraz kluczowych na pozycji 1 w google.pl!
 • 9 z 10 fraz w TOP10 google!

Zrzut monitoring:

Wyniki Wiktora

Zrzuty ahrefs.com:

Co cię przekonało do zakupu?

Mail od Wiktora

Wiktor był naszym pierwszym betatesterem, a od czasu gdy dokonał zakupu, wprowadziliśmy następujące usprawniania: • Sygnały Społecznościowe - wzbogaciliśmy linkowanie o sygnały społecznościowe w celu symulacji popularności treści, które zawiera twoja strona!
 • Liczba Platform - Zwiększyliśmy liczbę wykorzystywanych platform, w tej chwili obsługujemy łącznie 91 różnych skryptów, co daje nam możliwość umieszczania linków na setkach tysięcy instalacji dla każdej z platform i gwarantuje zminimalizowanie tzw. footprint’ów, czyli śladów pozostawianych przez linkowanie wykonywane w oparciu o jedną platformę np. Wordpress!
 • Prędkość Linkowania - linki dodawane są systematycznie przez cały okres realizacji zlecenia, co więcej tempo rośnie wraz z liczbą posiadanych linków. Strona zyskuje linki, czyli popularność, stopniowo - jest naturalnie, a tym samym bezpiecznie!
 • Liczba Linków Wychodzących - zdecydowanie zaostrzyliśmy kryterium dotyczące liczby linków na stronie na której dodawane są linki - są one różne dla różnych typów jednak znacząco przewyższają wszelkie branżowe standardy!

Wiktor był pierwszym, ale nie jedynym klientem, a ponieważ był też poniekąd pomysłodawcą idei linkbuildingu dedykowanego, dlatego to jego historię zdecydowaliśmy się tutaj opisać, oto efekty uzyskane przez pozostałych betatesterów: 1. Branża suplementów odchudzających - Nowa strona bez profilu linków 50 fraz od 350 tysięcy do 2mln wyników w google.pl. Optymalizacja treści oraz danych meta wykonana przez chlopakiodinternetu.pl. Wzrost Ahrefs Rank o 91 milionów pozycji - realizacja w toku.
 2. Branża reklamowa - strona z filtrem ręcznym i algorytmicznym. Prace rozpoczynaliśmy od zdjęcia filtra ręcznego i usunięcia szkodliwego linkowania. Aktualnie strona od ponad 60 dni znajduje się na 1 stronie wyników dla frazy “agencja reklamowa katowice” Optymalizacja treści wykonana przez klienta we własnym zakresie, optymalizacja danych meta na przez chlopakiodinternetu.pl
Pozostali

Reload, Recalibrate, Reengage, Attack!

Link Building Dedykowany ver 2.1

Nie jesteś pewien co wybrać? Nie masz czasu bawić się w pozycjonera? Masz dość linkowania metodą prób i błędów?
PAKIET LBD SREBRNY


  Zyskujesz:

 • Tier 1 NEW - min. 600 mocnych linków o DA (Autorytecie Domeny) 20+ (m.in. Wpisy z artykułów, Publikacje na forum, Sieci społecznościowe, Publikacje w Web 2.0, Social bookmarks, Komentarze na blogach, Trackback) dodawanych w systemie Drip Feed przez 2-3 dni
 • Dywersyfikacja Tier 1 NEW - Podczas tworzenia linków zwrotnych używamy anchorów dopasowania częściowego, anchorów exact, anchorów brandowych, oraz anchorów LSI.
 • Unikalny kontekst Tier 1 NEW - - Wyszukując źródła, na których umieścimy linki do Twojej strony opieramy się o otrzymane od Ciebie słowa kluczowe - nie korzystamy z żadnych gotowych list dostępnych w masowo w internecie.
 • Indeksacja drip feed NEW - rozłożona w czasie indeksacja poziomu T1 prowadzącego bezpośrednio do Twojej strony
 • Tier 2 NEW - 2500 linków jako kolejny poziom, wzmacniający moc (link juice) linków z poziomu T1
 • 2 Unikalne opisy NEW (300 zzs oraz 1000 zzs), stworzone przez zawodowego copywritera dla linków (wiki, web 2.0, forum profiles, web properties)
 • Realizacja w 21 - 28 dni!

  Potrzebujemy:

 • Maksymalnie 5 url w ramach jednej subdomeny
 • Maksymalnie 5 fraz
Cena brutto: 349,00 zł

PAKIET LBD ZŁOTY


  Zyskujesz:

 • Tier 1 NEW - min. 1.200 mocnych linków o DA (Autorytecie Domeny) 25+ (m.in. Wpisy z artykułów, Publikacje na forum, Sieci społecznościowe, Publikacje w Web 2.0, Social bookmarks, Komentarze na blogach, Trackback) dodawanych w systemie Drip Feed przez 3-4 dni
 • Dywersyfikacja Tier 1 NEW - Podczas tworzenia linków zwrotnych używamy anchorów dopasowania częściowego, anchorów exact, anchorów brandowych, oraz anchorów LSI.
 • Unikalny kontekst Tier 1 NEW - - Wyszukując źródła, na których umieścimy linki do Twojej strony opieramy się o otrzymane od Ciebie słowa kluczowe - nie korzystamy z żadnych gotowych list dostępnych w masowo w internecie.
 • Indeksacja drip feed NEW - rozłożona w czasie indeksacja poziomu T1 prowadzącego bezpośrednio do Twojej strony
 • Tier 2 NEW - 5000 linków jako kolejny poziom, wzmacniający moc (link juice) linków z poziomu T1
 • 2 Unikalne opisy NEW (300 zzs oraz 1000 zzs), stworzone przez zawodowego copywritera dla linków (wiki, web 2.0, forum profiles, web properties)
 • Realizacja w 28 - 35 dni!

  Potrzebujemy:

 • Maksymalnie 10 url w ramach jednej subdomeny
 • Maksymalnie 10 fraz
Cena brutto: 599,00 zł

PAKIET LBD PLATYNOWY


  Zyskujesz:

 • Tier 1 NEW - min. 1.800 mocnych linków o DA (Autorytecie Domeny) 30+ (m.in. Wpisy z artykułów, Publikacje na forum, Sieci społecznościowe, Publikacje w Web 2.0, Social bookmarks, Komentarze na blogach, Trackback) dodawanych w systemie Drip Feed przez 4-5 dni
 • Dywersyfikacja Tier 1 NEW - Podczas tworzenia linków zwrotnych używamy anchorów dopasowania częściowego, anchorów exact, anchorów brandowych, oraz anchorów LSI.
 • Unikalny kontekst Tier 1 NEW - - Wyszukując źródła, na których umieścimy linki do Twojej strony opieramy się o otrzymane od Ciebie słowa kluczowe - nie korzystamy z żadnych gotowych list dostępnych w masowo w internecie.
 • Indeksacja drip feed NEW - rozłożona w czasie indeksacja poziomu T1 prowadzącego bezpośrednio do Twojej strony
 • Tier 2 NEW - 7500 linków jako kolejny poziom, wzmacniający moc (link juice) linków z poziomu T1
 • 2 Unikalne opisy NEW (300 zzs oraz 1000 zzs), stworzone przez zawodowego copywritera dla linków (wiki, web 2.0, forum profiles, web properties)
 • Realizacja w 35 - 42 dni!

  Potrzebujemy:

 • Maksymalnie 15 url w ramach jednej subdomeny
 • Maksymalnie 15 fraz
Cena brutto: 999,00 zł

Liczba aktualnie dostępnych pakietów wynosi 25 szt.

Ze względu na kompleksowość rozwiązania...

...jesteśmy w stanie wywiązać się z powyższych obietnic i dostarczyć najwyższej jakości usługę dla jedynie 60 nowych klientów miesięcznie.

Jeśli w tej chwili pakiet, którego pragniesz został już wyczerpany wyślij wiadomość z nazwą pakietu w tytule na oczekujace@chlopakiodinternetu.pl - zostaniesz mailowo poinformowany natychmiast gdy tylko pojawi się możliwość zakupu.

Często zadawane pytania... 1. Co wyróżnia wasz Link Building Dedykowany na tle konkurencyjnych rozwiązań?

  Będziemy nieskromni - na rynku nie są oferowane rozwiązania, które można by uznać za konkurencyjne. Nie ma rozwiązań pozwalających osobie bez wiedzy z zakresu SEO budować naturalny profil linków - tak całościowo podchodzący do tematu link buildingu. Oczywiście jeśli zwiążesz się z dobrym pozycjonerem lub agencją umową na kilka lat, istnieje prawdopodobieństwo, że profil linków twojej strony będzie budowany z uwzględnieniem podobnej liczby czynników.

 2. Czy gwarantujecie uzyskanie wyników takich jak Wiktor?

  Nie nie jesteśmy w stanie zagwarantować wyników takich jak uzyskane przez stronę Wiktora. Każda strona, każda branża, każda fraza jest inna. Strona Wiktora była bardzo dobrze zoptymalizowana pod kątem fraz, na które miała rankować. Gwarantujemy, iż po wykupieniu link buildingu dedykowanego autorytet twojej domeny mierzony za pomocą AHREFS URL Rating, AHREFS Domain Rating wzrośnie co znajdzie odzwierciedlenie we wzroście pozycji twojej strony w globalnym rankingu Ahrefs Rank. Jeżeli nie jesteś pewien czy twoja strona posiada zoptymalizowane treści oraz dane meta lub nie wiesz jak dobrać słowa kluczowe napisz na wsparcie@chlopakiodinternetu.pl

 3. Czy w cenę pakietu wliczona jest optymalizacja treści oraz danych meta?

  Nie optymalizacja treści oraz danych meta nie jest zawarta w cenie poszczególnych pakietów. Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną optymalizacją treści oraz danych meta napisz na wsparcie@chlopakiodinternetu.pl, a my przedstawimy tobie propozycję cenową.

 4. Mogę liczyć na wsparcie w wyborze fraz kluczowych?

  Tak, jeśli masz problem z wyborem i nie jesteś jakie frazy będą najodpowiedniejsze dla twojego serwsiu lub nie jesteś pewien czy wybrany przez ciebie pakiet jest wystarczający w przypadku wybranych fraz napisz do nas na wsparcie@chlopakiodinternetu.pl.